Ally-studio.cz

interiéry

Vítejte ve světě moderních interiérů

cz en de ru


Servis

I když dodáváme pouze kvalitní spotřebiče může i u nich objevit časem nějaký problém.

V případě vyskytnutí závady jsou servisní práce zajištěny našimi odbornými pracovníky, případně pracovníky autorizovaného servisu.

Vzhledem k objemům odebíraného zboží máme se všemi předními výrobci kuchyňských spotřebičů podepsány servisní smlouvy na záruční a pozáruční servis.

Většina oprav vestavných spotřebičů je prováděna přímo v místě zákazníka . Snažíme se naše zákazníky uspokojit v co nejkratším termínu od nahlášení závady.

Na námi prodané výrobky poskytujeme buď standardní záruku danou zákonem, nebo prodlouženou záruku garantovanou výrobcem. Většina z výrobců elektrospotřebičů vyžaduje pro uznání záruky potvrzení odborné montáže, kterou naši proškolení pracovníci zapisují do záručních listů. Koupí elektrospotřebičů současně s kuchyňským nábytkem se zákazník vyvaruje případných budoucích problémů jako proč něco s něčím nespolupracuje, nebo něco s něčím nepasuje.
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@webdomena.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


REKLAMA