Ally-studio.cz

interiéry

Vítejte ve světě moderních interiérů

cz en de ru


Kuchyně

Naše společnost se zabívá velkoobchodem kuchyňským nábytkem. Jsme výhradním zástupcem německé firmy Rempp Küchen GmbH. a německé firmy Störmer Küchen GmbH & Co. KG v České republice. V našem sortimentu naleznete i české kuchyně. Hlavním naším záměrem je dodávka zboží dealerům, partnerským prodejnám a dodávky do developerských projektů. Maloobchodní prodej kuchyní pro nás zajišťuje naše sesterská firma MODERNÍ KUCHYNĚ.CZ s.r.o.

 

V naší nabídce naleznete netradiční materiály jako jsou povrchy kuchyňských dvířek z prostého betonu, z přírodní sekané břidlice, Cubanitová barva ve stylu Mercedes Benz či černé zatmavené skla které se používají v automobilovém průmyslu.  Ale také zde naleznete nepřeberné množství přírodních materiálů dřevin a dýh, laminátů, acrylů, polymérů, a laků dle vzorníku RAL.


Rempp Küchen GmbH

Tradiční Německý výrobce, který se zaměřuje především na kvalitu. Firma Rempp byla založena v roce 1930 nedaleko Studgartu. V současné době zaměstnává více jak sto lidí. Mezi její hlavní odběratelé patří Německo, Rakousko, Švícarsko,Indonesie, Austrálie, >>více


Störmer Küchen GmbH & Co. KG

Hlavní fokusem této firmy je design. Každý rok firma Störmer zavádí do výroby mnoho novinek. Vznik firmy je datován na rok 1958. Od této doby vyrábí na 15.000m2 více jak 120 zaměstanců kuchyně které jsou expedovány do Německa, Rakouska, Holandska, Polska, >>více

500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@webdomena.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


REKLAMA