Ally-studio.cz

interiéry

Vítejte ve světě moderních interiérů

cz en de ru


Konzultace

Naše studio není pouhým prodejcem kuchyňského nábytku, ale snažíme se našim zákazníkům pomoct s výběrem z různých tipů materiálů od různých výrobců. Při návrhu kuchyně vycházíme ze způsobu využívání a snažíme se, aby kuchyň byla ergonomicky i technicky maximálně využitelná. Jde například o to, aby dřez byl správně umístěn nedaleko myčky, aby pracovní plocha byla dostatečně veliká pro přípravu pokrmů.


KonzultaceNávrhy pro naše zákazníky zpracovávají špičkově vyškolení pracovníci ve specializovaném programu, který je určen pro grafický návrh, tak i pro pozdější automatické zpracování výrobními stroji. Tyto návrhy zpracováváme na základě předložené stavební dokumentace, nebo podle plánku skutečné místnosti.


Pouhým zakoupením nábytku naše služby nekončí. Standardně našim zákazníkům zpracováváme instalační plány pro stavební firmu a pro případné úpravy. Dále jsme našim zákazníkům k dispozici pro případné dotazy ohledně umístění vývodů elektřiny, vody a kanalizace.


Běžně se náš pracovník, který navrhoval kuchyň účastní i předání montáže, tak aby vše proběhlo k největší spokojenosti našich zákazníků.


Samozřejmě, že jsou naši prodejci připraveni se zákazníkovi věnovat i při následném doplnění například o ostrůvky, případně bary, které si naši zákazníci doobjednávají. Zde je hladní výhoda průmyslového zpracování, protože i po několika měsících, jsme schopni dodat nábytek ve stejném provedení.
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@webdomena.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


REKLAMA