Ally-studio.cz

interiéry

Welcome to the world of modern interior

cz en de ru


www.modernikuchyne.czWelcome to site modernikuchyně.cz

The site visit Modern Kitchen your future lifestyle. You only decide how your new kitchen look, everything else is our job! We bring you a lot of advice and tips, we provide comprehensive care in the selection, purchase and subsequent installation of kitchens. Our kitchen and interior design studio offers modern cuisine přes160 types of domestic and foreign production. We supply both the sectoral cuisine, as well as links to measure - we can find a solution together with you in all areas, even the most atypical. Our reports are comparable in quality to traditional manufacturers, such as Hanak Koryna and Sykora and is used in the manufacture of veneer sheets strong, durable foil, solid wood, and of course the lamina. In a network of specialized shops, visit Modern kitchen inspiration, expert advice and assistance, so do not hesitate to contact us anytime. Of course there is in our quality workmanship, long life full kitchen and a smooth customer service.

 

Our designer kitchens are your right choice!Tips for you

Co nového v kuchyních?

05.10.2009 - Co nového v kuchyních?

Tak jako každý podzim, i letos přicházejí výrobci kuchyní s novinkami pro následující sezónu. Na to, jaké trendy zavládnou v našich kuchyních v příštích letech, jsme se zajeli podívat do německého Engeru, kde sídlí jeden z významn

>> continue


Kuchyně v loftu nebo v podkroví? Žádný problém!

22.09.2009 - Kuchyně v loftu nebo v podkroví? Žádný problém!

Klasickou kuchyni v rodinném domku nebo paneláku není zase až tak těžké naplánovat a zařídit. Ale co kuchyně v prostorách, kde se původně vůbec nepočítalo s tím, že se zde bude jednou vařit? Máme pro vás několik tipů, jak si poradi

>> continue


Dřez a baterie musí kuchyni sednout!

09.09.2009 - Dřez a baterie musí kuchyni sednout!

I když máte myčku nádobí, nepřestal být dřez jednou z nejdůležitějších součástí kuchyně. Bez zdroje vody se při přípravě potravin a vaření zkrátka neobejdeme, navíc ne všechno nádobí lze mýt v myčce.

>> continue


>> older articles archive500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@webdomena.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


REKLAMA